درباره “پست خونه”

با “پست خونه کلیه اکانت های شبکه های اجتماعی ( اینستاگرام ، تلگرام ، توییتر ، … ) خودتون را در یک برنامه مدیریت کنید . با “پست خونه نیازی به ورود به برنامه های شبکه های اجتماعی مختلف و ارسال پست در هریک از شبکه ها به طور مجزا نیست .

          “پست خونه پست شما رو به همه شبکه های اجتماعی می فرسته و نیازی به تایپ مجدد متن و انتخاب تصویر و … نیست . اگر شما چندین اکانت در یکی از شبکه های اجتماعی دارید ( مثلا چند اکانت اینستاگرام یا چند کانال در تلگرام ) و می خواهید یک متن یا تصویر یا ویدئو را به همه اونها بفرستین ، “پست خونه اینکار رو خیلی راحت و ساده برای شما انجام می ده .

          “پست خونه امکان ارسال پست در آینده رو هم داره . به عبارت دیگه شما می تونید پست خودتون رو آماده کنید ولی همین الان ارسال نکنید و به “پست خونه بگین که در چه روز و ساعتی براتون ارسال کنه .

          “پست خونه وضعیت پست های شما رو هم از دیدگاه های مختلف مثل تعداد لایک ها ، تعداد بازدید ها و … تحلیل می کنه و به شما کمک می کنه تا پست هایی منتشر کنید که بازدید بیشتری داشته باشه و بتونه مخاطبان بیتشری جذب کنه ( البته این امکان در نسخه بعدی فعال میشه )